MEGHÍVÓ a Müncheni magyar nyelvű református gyülekezet Német református egyházba történt integrációjának 25. évfordulójára

Kedves Testvéreink !

Fogadják szeretettel meghívónkat hálaadó integrációs ünnepségünkre, melyet április 6-án és 7-én tartunk, Gyülekezetünk a Bajor Református Egyházba és a Német Református Egyházba történt belépésének 25. évfordulója alkalmából!

Nagyon hálásak vagyunk Istennek a belépés lehetőségéért, az azóta is sokszor megtapasztalt hűségéért, szeretetéért és a 2018. decembere óta bérelt gyülekezeti házunkért is!

Április 6-án, szombaton tartjuk az Ünnepség első részét, amelyre számos helyről, több német és magyar református gyülekezetből is várunk vendégeket, majd 7-én, vasárnap, még folytatjuk a gyülekezeti nap keretén belül.

Szombaton 11.00 órakor kezdődik az ünnepi hálaadó Istentisztelet, majd közös ebédet, köszöntéseket, vissza- és előretekintést, illetve kulturális programot tervezünk, teázással /kávézással, sok beszélgetési lehetőséggel. 16.00 óra után közös áldással ér majd véget a szombati rész.

Vasárnap11.00 órától zenés, kreatív istentiszteletet szeretnénk tartani a Családoknak, az Ifjúságnak és az „Ifjaknak“ Simon András grafikusművész verseivel, grafikáival és bizonyságtételével, valamint ifjúsági énekekkel.
Istentisztelet után közös ebéd, teázás/kávézás majd konfirmandus és ifjúsági alkalom lesz, végül közös áldással ér majd véget az Ünnepség.

Szeretettel várjuk! Nagyon örülnénk, ha együtt ünnepelhetnénk!
Kérjük, jelezzék április 3-ig, ha az ebéden is részt tudnak venni! Előre is köszönjük!

Az ÚR áldását kívánva a Presbitérium nevében,
szeretettel:

Dr. Baranyai Réka
gondnok

Evangelisch-reformierte Kirchengemeinde ungarischer Sprache in München 
Református Magyar Nyelvű Egyházközség München 

Postfach 200216 
85510 Ottobrunn / München 
Internet: www.reformatus-muenchen.de 
E-Mail:  buro@reformatus-muenchen.de

A MEGHÍVÓ (németül és magyarul) itt olvasható

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük