konfirmáció Karlsruhében

Hálásak vagyunk gyülekezetünk konfirmandusaiért és új, megkeresztelt tagjaiért, és mindazokért, akik segítettek benne, hogy ez a szép alkalom megvalósulhasson. 2021. május 16-án Karlsruhében két testvérünket kereszteltük meg, négyen pedig konfirmáltak. Az ünnepeltek Kaiserslauternből, Frankenthalból, Ludwigshafenből és Pforzheimból érkeztek. Családjuk és szeretteik körében voltunk együtt ezen az úrvacsorás, ünnepi istentiszteleten, melyen a karlsruhei magyar kóruska is megajándékozott minket, Dr. Varga Pál köszöntötte a konfirmandusokat, Ráksi Lajos pedig ágendázott. Isten áldását kértük és kérjük gyülekezetünk minden tagjára, most különösen is minden most megkeresztelt és konfirmált testvérünkre!

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük