Kirándulás a vallásórás gyermekekkel

Gyülekezetünk Presbitériumával úgy döntöttünk, idén megajándékozzuk azokat a gyermekeket, akik részt vettek a gyülekezetünk vallásóráin. Alapötletünk az lett volna, hogy egy kalandparkba látogatunk el közösen, ám az időjárás nem engedte meg, hogy biztonságos keretek között tudjanak szórakozni résztvevő gyermekeink. E helyett a szülőkkel egyetértésben egy filmet választottunk ki, amit közösen meg tudtunk nézni, valamint meglátogattunk egy közelben levő kastélyt is. Bár az elején úgy éreztük, a gyülekezetünk gyermekei nem lelkesednek annyira a megváltozott programért, a végére mégis úgy éreztük, élvezték és szerették a jutalom kirándulást.

Úgy érezzük, a vallásóráink méltó lezárása volt ez a kirándulás erre a tanévre.

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük